در 7 هفته فروش را یاد بگیرید؟

فکر کنید اوضاع زندگی تان چطور بود اگر مهارت فروش را بلد بودید؟

این کار گاه در هفت هفته از سیر تا پیاز مهارت فروش را به شما یاد خواهد داد به طوری که بعد از این کارگاه به عنوان یک فروشنده حرفه ای فروش برای شما مثل آب خوردن راحت تر خواهد بود به شرطی که تمرین کارگاه را انجام بدهید.

فقر و ثروت هر دو زاده فکر است . دیپک چوپرو
مردی به نام بارنس دوست داشت که شریک ادیسون بشود اما غافل از آن که نه پولی در بستر داشت و نه شناخت ای،اما او در ذهن خودش این بستر را آماده کرده بود. با قدرتی باور نکردنی و با شور اشتیاق به این باور رسیده بود که او خواهد توانست. بارنس حتی هزینه نداشت که به شرکت ادیسون برود چونکه اون یک ایالات دیگری از کشور امریکا بود.با سعی و تلاش توانست با یک قطاری به صورت قاچاق خود را به شرکت ادیسون برساند. با تلاش و زحمت بسیار زیاد اجازه دیدار با ادیسون را گرفت و در مقابل ادیسون ایستادو بهش پیشنهادی داد و گفت: من آمدم با شما شریک بشوم. ادیسون و همراهانش ازش پرسیدن که آیا پولی داری؟ بارنس جواب داد نه، گفتند که چگونه میتوانیدبدون داشتن پول شما شریک ادیسون بشوید. فکر کردن که دیوانه شده است. با پرسش و تحقیق فهمیدن که از ره دور آماده است وبرای اینکه کمکی کرده باشند به او در بخش تولید، کاری فراهم کردن تا مشغول به کار شود. بارنس با خود گفت من نیامدم اینجا کارگری کنم آمدم که به عنوان شریک ادیسون باشم. از فکر کردن به این موضوع دست بردار نبود و با شور و اشتیاق به این موضوع فکر میکرد. دنبال راه حلی بودکه عاقبت بخت با او یار شد و یک روز شرکت ادیسون یک دستگاه جدید تولید کرد و در فروش آن به مشکل خوردن و نتوانستن بازاریابی و فروش انجام دهند.

مشکل های شما فرصت های منه
بارنس این موضوع خبر داره شد و فرصت را غنیمت خواند و رفت پیش ادیسون بهش پیشنهاد داد. من میتوانم این محصول شما را بفروشم ،همه بهش خندیدند و گفتن که تو تا حالا فروش انجام ندادی، اصلا نمیدانی بازاریابی و فروش چی است. ولی او همچنان اصرار کرد که میتواند این کار را انجام بدهدو نهایت ادیسون این فرصت را بهش داد.  بارنس با خوشحالی با تمام قدرت و تمرکز روی فروش محصول شروع کرد و چنان زمان ای طول نکشید که فروش فوق العادی انجام داد. انقدری پیشرفت کرد که یک روز برگشت بر پیش ادیسون بهش پیشنهاد داد که بهش از این فروش به جای حقوق درصدی بدهد.  ادیسون پذیرفت و بارنس هنوز فکری که در سر داشت از یاد نبرده بود. همچنان راهی برای رسیدن به اون موضوع که شریک ادیسون بشود را جسجو می کرد و انقدر این فروش دستگاه را گسترش داد تا تمامی شهر های امریکا و ایالات دیگر توانست محصول اش را بفروشد. دوباره به پیش ادیسون آمد و بهش پیشنهاد داد که من از این فروش درصد نمخواهم سودی از این محصول میخواهم که اگر قبول نکنید از این شرکت خواهم رفت و ادیسون دید چاره ای ندارد جز اینکه قبول کند و اینک بارنس شد شریک ایسون نا گفته نماند که ادیسون در یک مصاحبه ای بیان می کند که بارنس از همان ورود به این شرکت انقدر با ذوق وشور و اشتیاق در چشمانش بود که نشان میداد می تواند به اون چیزی که می خواد برسد و من هم فرصت را در اختیار بارنس گذاشتم.

به نظر شما چه چیزی باعث شد که بارنس بتواند به هدف ا ی که در ذهنش پروش داده است برسد؟

بسیار جواب طولانی خواهد داشت با توجه به عزم و اراده و تلاش و کوشش زیاد و تحمل تمام سختی ها ،بارنس توانست فرصتی را بیابد و خودش را به آب و آتیش بزند تا به اون هدف برسد بهترین کاری که یاد گرفت فرصت هنر فروش را دریافت کرد و توانست به اون چیزی که در ذهنش بود برسد.
بله هنر فروش،همه آدم های ثروت مند و موفق به خوبی از مهارت فروش استفاده کردند یا خودشان فروشنده حرفه ای بودند، یا اینکه افرادی توانمند در این مهارت فروش را پیدا کردند و کنار خودشان نگه داشتندتا بتوانند به موفقیت های زیادی برسد.
مهم نیست که سرمایه داری یا نه، علم داری یا نه،شروع کن در مسیر زندگیت هنر فروش یاد بگیرید تا بتوانید به یک فروشنده کار موفق تبدیل بشوید.
شرکت ها دنبال افرادی می گردند که از مهارت فروش آگاهی لازم را داشته باشند .فروشنده های حرفه ای همیشه کار براشون هست حتی با مبلغ یاحقوقی بیشتر مشغول به کار هستند.
اگر میخوای با این وضعیت اقتصادی با حقوق کم به مشکلات مالی نخورید و باعث اختلاف های زندگی و از بین رفتن زندگی روبه رو نشوید چاره ای جز این نداریم روی خودمان سرمایه گذاری کنیم و به جای اینکه غر برنیم، از حسرت ها برای خودمان فرصت های بسازیم.
همین الان به جایی که هستید فکر کنید ،در چه وضعیت ای هستید و دوست دارید کجا باشید و چه راهی برای اینکه پیشرفت کنیدپیدا می کنید؟
خلیی ها دوست دارند در این شرایط به هم دیگر کمک کنند ولی تا زمانی که خودتان را نجات ندهید نمی توانید به دیگری کمک کنید به طول مثال در هواپیما در وضعیت استراری که دستور زدن ماسک به مسافر ها داده می شود، اینکه اول ماسک خودتان را بزنید و بعد به بغل دستتون کمک کنید منظور اینکه اگر در اون موقعیت به علت نرسیدن هوا بی هوش بشوید نمی توانید به دیگری کمک کنید پس در زندگی هم همین طور شما باید خودتان را بالا بکشید تا بتوانید با راه اندازی کاری و با استفاده از ثروت خود به دیگران نیز کمک کنید .
ما دوره ای طراحی کردیم تحت عنوان فرشنده شو، یعنی چگونه فروشنده حرفه ای باشیم که در این دوره با هنر فروش به خوبی و کامل با تمام تکنیک های فروشنده حرفه ای آشنا خواهید شد و در کنار هم با کمک هم بتوانیم فروشنده های حرفه ای تحویل جامعه بدهیم، سیر تا پیاز آداب و ویژگی یک فروشنده حر فه ای را در اختیارتون خواهیم گذاشت.
شما در این کار گاه به چه چیزی دست پیدا خواهید کرد؟ این کارگاه چه سودی براتون خواهد داشت؟

• یکی از مزایا ی این دوره اینکه که با یاد گرفتن هنر فروش می توانید حتی بدون سرمایه هم برای خودتان شغل ایجاد کنید.
• با بودن در این دوره شما به عنوان فروشنده، خیلی راحت محصول و خدماتی که دارین می توانید به بازار راحت تر ارائه بدهید.
• این دوره نه تنها برای کسب و کار بلکه در کیفیت زندگی نیز تاثیر گذار خواهد بود.
• در این کارگاه تک تک کسب و کار ها تحلیل و مشکلات اشون بررسی خواهد شدو راه حل نیز بهش ارائه خواهیم داد.
• یکی از مزایای این کارگاه و مهم ترین آن اینکه بدانید چه می خواهید؟ چونکه اگر در زندگی و کسب و کار بدانید که چه می خواهید رسیدن به آن راحت خواهد بود.
• کسانی که هنوز در بستر اینترنت شروع به کسب در آمد نکردن در اخر کارگاه صفحه مخصوص خود را را راه اندازی خواهد کرد.

هر انسانی که در ذهن خود می خواهد به عنوان انسان ثروت مند و موفق باشد بی شک یکی از مهارت های که باید یاد بگیرد، مهارت فروش می باشد. در غیر این صورت بهترین و باکیفیت ترین محصول و خدمات هم داشته باشید به مشکل خواهید خورد.

دیگر دغدغه اینکه شغل از دست بدهم و حقوق کم بدهند نخواهید داشت. چون با استفاده از تکنیک ها ،شبکه سازی، که در این کار گاه باهم کار خواهیم کرد می توانید با آدم های آشنا شوید که حتی به صورت شراکت کار کنید. اینکه محصول و خدمات خودتو معرفی کنید شاید مخاطب شما در این کارگاه کنار ما حضور داشته باشند.

• اگر دوست دارید کسب و کار راه اندازی کنید؟
• اگر عاشق فروشندگی هستید ؟
• اگر دوست دارید در دل و ذهن مخاطبت جای اختصاصی داشته باشید؟
• اگر خدمات و محصول با کیفیت داریدو نمی توانید مشتری خودتان را پیدا کنید؟
• اگر دوست داریدیک فروش باور نکردنی را تجربه کنید؟
• اگر دوست دارید قدرتمندوتاثیر گذار باشید؟
• اگر دوست داریدبه موفقیت برسید؟
• اگر دوست دارید جذب مشتری بیشتری داشته باشید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید؟
• آیا از فروش کم در کسب و کارت رنج می بریدو دوست دارید در آینده کسب و کارتون به خطر نیافتد؟
• آیا از اینکه مشتری های شما دیگر برای خرید مجدد به شما مراجعه نمی کنند نگرانید؟

این دوره به صورت کارگاهی است یعنی اینکه در کلاس تمرین و تکنیک های بهتون یاد میدیم و در طول یک هفته تمرین های که به شما داده می شود توسط پشتیبان دوره به صورت 24 ساعت از شما پیگیری خواهد شد و هر سوال و مشکلی براتون پیش بیاد در کمترین زمان براتون جواب و حل مسله کمک خواهند کرد.

کارگاه چگونه و کجا برگذار خواهد شد؟
شروع دوره از1401/06/01 روز سه شنبه به مدت 7 هفته روز های سه شنبه از ساعت 6 عصر تا 8 به مدت 2 ساعت در خدمتون خواهیم بود و کلاس ها به صورت تمرینی و با مشارکت شما بزرگواران خواهد بود.
این کار گاه در اسکای روم برگذار میشود فیلم و اسلایدهای جلسه ضبط و در اختیار شما قرار خواهیم گذاشت و در طول هفته هم تمرین های که سر کلاس بهتون خواهیم داد از طریق پشتیباین از شما پیگیری خواهیم کرد.
در طول هفته برای پرسش و پاسخ میتوانید 24 ساعته سوالاتون را از پشتیبان بپرسید.

موضوعات و سرفصل‌هایی که در کمپ کتابخوانی به آن‌ها می‌پردازیم:

هفته اول : شناخت خود ،کشف رسالت ،شناخت توانمندی ،بررسی هدف ها و عملگرایی
هفته دوم : حقیقت فروش ، تکنیک های فروش،بازاریابی
هفته سوم : رفع خجولی ،مدیریت زمان ، متقاعد سازی ،فن و بیان
هفته چهارم: انواع مذاکره، مذاکره فروش ،مذاکره تلفنی
هفته پنجم: آداب و معاشرت ، ارتباط سازی و مشتری مداری
هفته ششم: تولید محتوا، اصول تبلیغ نویسی
هفته هفتم: بررسی تک تک کسب کار و ارزیابی، ساخت کانال های ارتباطی

بنده بر این متعقد هستم که هر انسان ای میتواند هر مهارتی را یاد بگیرید اما ما نمیتوانیم دیگران را تغییر بدهیم تا زمانی که خودش نخواهد و خود شما هستید که با تلاش و انجام تمرین ها میتوانید بهترین خودتان تبدیل بشوید.

چه تضمینی است که از این دوره نتیجه بگیرید؟
ما به شما اینکه قول می دهیم هر کس از این کارگاه به نتیجه نرسید با کمال میل هزینه این دوره بهشون پرداخت میشود.
ما به همه این کارگاه را پیشنهاد نمی دهیم چون به در همه نمی خورد برای اینکه خیلی ها دوره ها و کارگاه خریداری می کنند ولی به تمرین های دوره تن نمی دهند و بی جواب می ماند و اسم آموزش را خراب می کنند و دوست داریم کنار عزیزهای باشیم که با شور و اشتیاق این مسیر و انتخاب کردن و نتیجه شما بزرگواران از این کارگاه برای ما افتخار بزرگی خواهد بود.
بخوام در یک جمله براتون حرف امو بگم اینکه اگر دوست دارید به اون هدف ای که داری برسید و تبدیل به انسان موفق بشوید، اولین قدم اینکه که با هنر فروشندگی بتوانید خودتون را پرزنت کنید چونکه اگر نتوانید خودتون را به خوبی پرزنت کنید و ارائه بدهید هیچ وقت برند نخواهید شد و محصول شما اگر چه با کیفیت باشد به زودی از بین خواهد رفت.

هزینه سرمایه گذاری:

شهریه ثبت نام در این دوره قیمت اصلی 987,000 هزار تومان می باشد

اما با توجه به شرایط حال حاضر تصمیم گرفتیم که با 70درصد تخفیف

فقط 297 هزار تومان 

برای ثبت نام روی دکمه زیر کلیک کنید

نتیجه
از داستان بارنس و ادیسون نتیجه می گیریم که هر شخصی اگر بخواهد مطمن باشید به اون خواهد رسید به شرط اینکه تمام تلاش و کوشش خود را کرده باشد و اگر قرار است به هدف های که تصمیم گرفتیم برسیم باید در مسیری های قرار بگیریم که ما رو به هدف هامون نزدیک کند و با توجه به اینکه بیش از 50 نفر انسان های موفق مصاحبه کردم به این نتیجه رسیدم که یک ابزار قدرتمند برای رسیدن به موفقیت بلد بودن مهارت فروش می باشد.

همه فرصت ها را غنیمت بداریم و تنها مهارتی که می تواند ما رو به هدف هامون برساند مهارتی جز فروش نمی باشد و ما هم با این مبلغ پایین فرصتی در اختیار دوستانی که می خواهند به ثروت و موفقیت برسنددر این کارگاه شرکت کنند و اما باز هم نا گفته نماند کسانی در این کارگاه باشند که با شور و اشتیاق به امر فروش دارند چونکه درصد موفق شدن این افراد بالا خواهد بود.

در این کارگاه بهت قول میدم اتفاق های بی نظیر و و تازه براتون رقم خواهیم زد و شکی در این ندارم که یک کارگاه فوق العاده در کنار شما بزرگواران خواهیم داشت.

.

اگر دوست داری کنار ما باشی

می تونی همین الان با کلیک بر روی دکمه ثبت نام، ثبت نام خودت را نهایی کنی

در صورت بروز هر گونه مشکلی می تونید با شماره تلفن تماس و یا در واتساپ با ما در ارتباط باشید

اگر در مراحل ثبت نام مشکلی بود

می تونید

مبلغ دوره را به شماره کارتی که در اینجا هست

واریز  و  عکس فیش واریزی را در واتساپ بفرستید.

شماره تماس :09120213138

شماره واتساپ :09306893506

شماره کارت بانک ملی :6037997488075129

شماره حساب بانک ملی :0305908368005

به نام عیسی مهدی پور